یونایتد و رئال بتیس: رویدادهای چهارشنبه

چهارشنبه، روز بزرگی برای اقدام و اخبار خواهد بود، زیرا منچستریونایتد برای میزبانی از رئال بتیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا آماده می شود.

می‌توانیم تأیید کنیم که اریک تن هاگ از ساعت 12:00 به وقت گرینویچ یک کنفرانس مطبوعاتی در Carrington برگزار خواهد کرد و می‌توانید آن را از طریق United App، ManUtd.com و MUTV به صورت زنده تماشا کنید.

طبق معمول در رقابت های اروپایی، سرمربی در کنار یک بازیکن جلسه توجیهی رسانه ای خود را برگزار می کند و هویت آن عضو تیم صبح چهارشنبه تایید می شود.

اگر جریان مستقیم کنفرانس مطبوعاتی ما را از دست دادید، نگران نباشید. نسخه درخواستی برای تماشا بعد از ظهر در دسترس خواهد بود.

یونایتد همچنین از ساعت 13:30 به وقت گرینویچ در کارینگتون تمرین خواهد کرد و طبق قوانین یوفا، 15 دقیقه ابتدایی این جلسه برای رسانه های فوتبال اروپا باز خواهد بود.

از طریق پلتفرم‌های معمولی مراقب تصاویر و ویدیوهای ما، به علاوه هر خبر فوری باشید.

حتماً مقاله “اخبار اولیه تیم” ما را از قبل برای آخرین بینش در مورد تیم بخوانید.

خوش آمدید، بتیس واقعی

انتظار می رود حریفان ما از اسپانیا بعدازظهر چهارشنبه قبل از تکمیل پرواز کوتاه به منچستر، ترکیب سفر خود را معرفی کنند.

به محض ورود به M16، سرمربی رئال بتیس و سرمربی سابق منچسترسیتی مانوئل پلگرینی از ساعت 18:15 به وقت گرینویچ در اولدترافورد کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد. همچنین یکی از اعضای تیمش به او خواهد پیوست.

لوس وردیبلانکوس سپس در تئاتر رویاها تمرین خواهد کرد و مانند جلسه ما، تمرین قبل از بازی به مدت 15 دقیقه توسط مطبوعات فیلمبرداری خواهد شد.

برای پوشش در طول روز مراقب United App و ManUtd.com باشید.

در روز پنجشنبه

پرسش و پاسخ روز مسابقه Ten Hag برای خواندن و تماشا از ساعت 07:00 به وقت گرینویچ در دسترس خواهد بود.

همچنین در ساعت 10:00 مصاحبه مفصلی با این بازیکن در کنفرانس مطبوعاتی خواهیم داشت.

برنامه Match Day MUTV را حتما از ساعت 18:55 تماشا کنید.

این بازی به صورت زنده در بریتانیا از شبکه BT Sport پخش خواهد شد. اگر به آن کانال دسترسی ندارید، می‌توانید به تفسیر زنده رادیویی در United App، ManUtd.com یا MUTV گوش دهید.

سایت اصلی ما