تایید شده: هدف ماه یونایتد برای آوریل

گل اول نیمه اول جیدون سانچو مقابل تاتنهام به عنوان بهترین گل ماه آوریل منچستریونایتد انتخاب شد.

وینگر توپ را در جناح چپ دریافت کرد و سپس توپ را به داخل برید و تلاشی غیرقابل توقف به گوشه پایینی شلیک کرد و دروازه بان اسپرز فرصتی به فریزر فورستر نداد.

پایان پیکانی باعث شد قرمزها در مسابقه ای که در نهایت با نتیجه 2-2 به پایان رسید، پیش بیفتند، و این جایزه در کل ماه خوبی برای جیدون بود.

این دومین بار در این فصل است که سانچو این افتخار را کسب می کند، که قبلاً در نظرسنجی ما در ماه اوت در صدر قرار گرفته بود.

مدعیان

گل سانچو مقابل اسپرز 31 درصد آرا را به دست آورد، در حالی که ضربه دیگر ما در آن مسابقه – شوت تاکیدی مارکوس راشفورد به پای چپ – دومین ضربه پرطرفدار بود.

سرعت انفجاری و حرکت ویرانگر مارکوس برای به دست آوردن 27 درصد رای از طرفداران ما کافی بود.

تلاش دیوگو دالوت در نیمه دوم خارج از خانه در ناتینگهام فارست (11 درصد) در جایگاه سوم این نظرسنجی قرار گرفت، در حالی که گل اول اسکات مک تومینای مقابل اورتون (9 درصد) چهارم شد.

دوندگی انفرادی و پایان عالی شی لیسی با هفت درصد بالاترین تلاش آکادمی در لیست بود، در حالی که ضربه سر مهم میلی ترنر در آخرین لحظه در استون ویلا برای زنان متحد با حمایت شش درصد از رای دهندگان همراه بود.

در حالی که قرمزها وارد ماه مه می شوند، در حالی که همه تیم های ما بازی های لیگ 2022/23 را کامل می کنند، این شانس وجود دارد که رقابت نهایی گل ماه ما یک بار دیگر از نزدیک به رقابت بپردازد.

به خاطر برد آوریل شما، Jadon، تبریک می گویم و از همه کسانی که رای دادند سپاسگزاریم!

هدف ماه: برندگان 2022/23

آگوست – جیدون سانچو – لیورپول
سپتامبر – آنتونی مقابل آرسنال
اکتبر – آنتونی مقابل من سیتی
نوامبر – الخاندرو گارناچو – فولام
دسامبر – مارکوس راشفورد – برنلی
ژانویه – مارکوس راشفورد – آرسنال
فوریه – آنتونی – بارسلونا
مارس – آنتونی – رئال بتیس
آوریل – جیدون سانچو مقابل تاتنهام

سایت اصلی منچستریونایتد

سایت ما