راشفورد: این بهترین فصل من بوده است

مارکوس راشفورد موافق است که این بهترین فصل او بوده است، اما بهترین گلزن منچستریونایتد بیشتر به اهداف تیم می پردازد.

این استعداد بومی در آخرین بازی خارج از خانه ما، 29مین گل خود را در یک رقابت خوب غارت کرد و این ضربه او بود که منجر به پیروزی برونو فرناندز در مقابل استون ویلا شد.

تمرکز اصلی او بر کسب مدال‌های نقره بیشتر با باشگاه دوران کودکی‌اش و دستیابی به رتبه چهار تیم برتر است، با یک بازی کلیدی در این زمینه امشب (پنجشنبه، ساعت 20:00 BST) در برایتون و هوو آلبیون برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه کارابائو کاپ از قبل در اتاق جام حضور دارد، پس از اینکه مارکوس گل دوم مقابل نیوکاسل یونایتد را در ومبلی به ثمر رساند، یک تاریخ بزرگ دیگر وجود دارد که باید منتظر آن باشیم، مقابل منچسترسیتی در فینال جام حذفی امارات پس از پایان وظایف ما در لیگ برتر. رشفورد در آخرین دیدار دربی با آبی ها به برنده ضربه زد و جشن های خاطره انگیزی را در اولدترافورد به راه انداخت.

با این حال، اول مسابقه با مرغ‌های دریایی است، و شماره 10 ما می‌داند که تیم پیش از تلاش شخصی او برای گلزنی است، زیرا او یکی از بهترین آمارهای لیگ خود در یک فصل است (17 در 2019/20).

وقتی از پرداکشنز پریمیرلیگ پرسیده شد که آیا این بهترین کمپین او تاکنون بوده است، او پاسخ داد: “به طور انفرادی، بله. اما سالی که ژوزه [مورینیو] اینجا بود، ما سه جام را به دست آوردیم. برای من، این موضوع در مورد جام هاست.

“ما این فرصت را داریم که فوتبال لیگ قهرمانان اروپا را تضمین کنیم و مهم این است که یک جام دیگر را به دست آوریم. این چیزی است که ما سعی خواهیم کرد انجام دهیم. بنابراین هدف اکنون این است.”

او در رابطه با تعیین اهداف شخصی در شروع هر فصل گفت: “احتمالاً این کمک ها بیشتر از گلزنی است. من فقط به گل زدن علاقه ندارم. من عاشق گل زدن هستم، اما از بازی با هم تیمی هایم لذت می برم. .

“من می خواهم برای کمک به پیوندها، نحوه ساخت و سازمان، پاس گل بگیرم و فقط سعی می کنم بازیکن بهتری باشم و سعی می کنم به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم. و همیشه فقط گل ها نیستند که شما را به بازیکن خوبی تبدیل می کنند.”

با توجه به اینکه برایتون یکی از تیم‌هایی است که هنوز هم می‌تواند ما را در لیگ قهرمانان اروپا به ارمغان بیاورد، رشفورد در مورد اینکه میزبان چقدر زندگی در ورزشگاه آمکس را دشوار خواهد کرد، دچار توهم نیست.

مهاجم گفت: فکر می کنم هیچ چیز برای ما تغییر نمی کند. ما می خواهیم سه امتیاز را در برایتون کسب کنیم اما بازی سختی است. آنها احتمالا یکی از بهترین تیم های لیگ هستند که مالکیت توپ را در اختیار دارند.

“بنابراین، ما انتظار بازی سختی را داریم و مطمئن هستم که چنین خواهد شد، اما ما به آنجا خواهیم رفت و تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام خواهیم داد.

“این یک بازی بسیار پیچیده است. بنابراین ما فقط باید مطمئن شویم که به خوبی آماده شده ایم و بهترین شوت خود را ارائه دهیم.”

سایت ما