تن هاگ به عنوان مدیر ماه انتخاب شد

اریک تن هاگ برای دومین بار به عنوان بهترین مربی ماه لیگ برتر انتخاب شد.

سرمربی منچستریونایتد به خاطر یک فوریه خوب پاداش دریافت کرد که باعث شد قرمزها در این بخش شکست نخورده باشند.

این تیم در حالی که قهرمان کارابائو کاپ شد و بارسلونا را از لیگ اروپا حذف کرد، کریستال پالاس را در اولین بازی ماه خود در لیگ شکست داد، قبل از اینکه با نتیجه 2-0 شکست بخورد و یک امتیاز مقابل لیدز یونایتد کسب کند. تیم یورکشایر حریف بعدی ما بود، زمانی که پیروزی 2-0 را در الند رود تضمین کردیم.

لسترسیتی در آخرین بازی ما در لیگ برتر در آن دوره با نتیجه 3-0 مغلوب شد و تعهدات ما در ومبلی باعث به تعویق افتادن بازی برنتفورد شد.

حجم کار برای شکست دو مدعی دیگر برای این جایزه کافی بود – مارکو سیلوا از فولام و آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام.

فولام بدون شکست بود، با دو برد و دو تساوی، در حالی که اسپرز سه بازی از چهار بازی خود را برد، از جمله شکست منچسترسیتی، اما استثناء باخت سنگین 4-1 در لسترسیتی بود.

تن هاگ نیز در ماه سپتامبر این جام را به دست آورد، در حالی که میکل آرتتا از آرسنال در سه موقعیت برتر بوده است. ادی هاو، سرمربی نیوکاسل، دیگر پیروز این فصل است.

متأسفانه، پس از پیروزی مقابل وستهم یونایتد در جام حذفی امارات، مارس با شکست کابوس‌آمیز در لیورپول، بدترین شروع ممکن را از نظر عملکرد لیگ ما داشت. با این حال، ما پنجشنبه 4-1 رئال بتیس را در لیگ اروپا شکست دادیم و امیدواریم که بتوانیم به پیروزی های داخلی برگردیم، و ساوتهمپتون بعدازظهر یکشنبه در اولدترافورد حریف خود را فراهم کرد.

سایت ما