اخبار اولیه تیم برای بتیس

خوشبختانه بعد از اتفاقات آخر هفته در آنفیلد، تمرکز بر روی بازی پنجشنبه با رئال بتیس در لیگ اروپا است.

شاگردان اریک ده هاگ عالی عمل کردند تا بارسلونا را طی دو بازی در مرحله پلی آف حذف کنند و اکنون با تیم دیگری از لالیگا روبرو می شوند که در رده پنجم جدول قرار دارند و یکشنبه برابر رئال مادرید تساوی بدون گل به دست آوردند.

این نوید می دهد که آزمون سخت دیگری برای قرمزها، در جاده بوداپست، با بازی برگشت در ورزشگاه چشمگیر بنیتو ویلامارین، که بیش از 60000 تماشاگر را در خود جای داده است، باشد.

یونایتد قبل از بازی برگشت بارسلونا صف آرایی می کند
بعد از اینکه او عملکرد لیورپول را “غیرحرفه ای” نامید، باید وسوسه ای برای تغییرات ایجاد کند، اما همچنین این احتمال وجود دارد که او در پاسخ به شکست 7-0 منطقی عمل کند، به خصوص با توجه به فرم قبل از تیم. تجربه تنبیهی در مرسی ساید.

از این گذشته، یازده تیم انتخاب شده در روز یکشنبه، همان چیزی بود که فینال جام کارابائو را آغاز کرد، زمانی که پیروزی مقابل نیوکاسل یونایتد اولین قطعه نقره دوران ده هاگ را تضمین کرد.

ویکتور لیندلوف به دلیل مصدومیت جزئی از بازی لیورپول غایب شد، در حالی که آنتونی مارسیال با کریستین اریکسن و دانی فن دی بیک در کنار زمین ماند.

مارکوس رشفورد با چهار گل بهترین گلزن این رقابت ها است و او به دنبال افزایش تعداد گل های خود در زمین چمن خانگی است.

کازمیرو با یک کارت زرد تا محرومیت اروپایی فاصله دارد، که باعث می‌شود او بازی برگشت را از دست بدهد، و پیشنهاداتی وجود دارد که هم او و هم رافائل واران در آنفیلد ضربه‌های سنگینی می‌زنند، اگرچه هنوز تایید نشده است.

جیدون سانچو که بازی جام حذفی امارات مقابل وستهام یونایتد را به دلیل بیماری از دست داد، یکی از گزینه های حضور در تیم است، پس از اینکه دفعه قبل به عنوان بازیکن تعویضی استفاده نشده بود، اما سرمربی ممکن است در کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه سرنخ های بیشتری از برنامه های خود ارائه دهد. در کارینگتون

مانوئل پلگرینی، سرمربی سابق سیتی، سرمربی رئال بتیس است.

اخبار تیم رئال بتیس

مانوئل پلگرینی، سرمربی سابق منچسترسیتی، بین روی سیلوا و یکی دیگر از بازیکنان سابق آبی‌ها در کلودیو براوو، انتخابی برای دروازه‌بانی دارد.

اخیراً وقتی نبیل فکیر که در دیدار دوستانه بین دو تیم در ماه دسامبر گل برتری را به ثمر رساند، مجبور به عمل جراحی زانو شد، تیم میهمان ضربه واقعی را متحمل شد.

با این حال، به‌روزرسانی مثبتی در مورد هافبک تأثیرگذار سرخیو کانالس وجود دارد که به تمرینات بازگشته است و به نظر می‌رسد در ترکیب تیم قرار دارد، حتی اگر بازی رئال مادرید برای او خیلی زود برگزار شود. وینگر خوان کروز احتمالا از دست خواهد رفت.

براوو، ژرمن پزلا، لوئیز فیلیپه و آیتور رویبال یک کارت زرد با محرومیت در این رقابت ها فاصله دارند.